Pejabat Pengarah

Nama

Jawatan

Telefon

Fax

Email

Ts. Nuriman Bin Yusop

Pengarah

03-26134300

03-26928501

nuriman@mara.gov.my

Suhanah Bt Md. Zainal

Setiausaha Pejabat

03-26134301

03-26928501

suhana@mara.gov.my

Cawangan Khidmat Pengurusan

Nama

Jawatan

Telefon

Fax

Email

Maihan Bt Abdullah

Penolong Pengarah

03-26132096

03-26911310

maihan@mara.gov.my

Mazwati Bt Mat Jusoh

Ketua Penolong Pengarah

03-261346786

03-26911310

mazwati@mara.gov.my

Mohamad Hafidz Bin Abdul Kudus

Pemb. Tadbir (K) 

03-26134586

03-26911310

mhafidz@mara.gov.my

 Wan Muhammad Amirul Shafiq Bin Wan Mohd Faisyal

 Pemb. Tadbir (Kew) 

 03-26134585

 03-26911310

amirul.shafiq@mara.gov.my

Izzuraini Bt Che Hasin

Pemb. Tadbir (Kew)

03-26134693

03-26911310

izzuraini@mara.gov.my

Arbaiyah Bt Kamaruddin

Pemb. Tadbir (P/O)

03-26139085

03-26911310

arbaiyah@mara.gov.my

Siti Fatimah Bt. Yunus Mualaf @Yunus

Pemb. Tadbir (P/O)

03-26135026

03-26911310

sfatimahy@mara.gov.my

Nureen Ashyikin Bt Abas

Pemb. Tadbir (P/O)

03-26134650

03-26911310

nureen@mara.gov.my

Nor Asikin Bt Zakaria

Pemb. Tadbir (P/O) - KUP

03-26134683

03-26911310

asikin@mara.gov.my

Syazatuliylia Akmal Binti Abdul Razak

Pemb. Tadbir (P/O)

03-26134587

03-26911310

syazatuliylia@mara.gov.my

Azrul Azmi Bin Mat Zain

Pemb. Am Pejabat

03-26134662

03-26911310

azrulazmi@mara.gov.my

Nama

Jawatan

Telefon

Fax

Email

Mardiana Bt Marani

Timbalan Pengarah II

03-26134591

03-26911310

mardianam@mara.gov.my

Ahmad Azmir Bin Ahmad Tarmizi

Penolong Pengarah

03-26134592

03-26911310

ahmadazmir@mara.gov.my

Raihan Bt Haji Ishak

Penolong Pengarah

03-26134593

03-26911310

raihan@mara.gov.my

Rozita Bt Razali

Penolong Pengarah

03-26134593

03-26911310

rozita@mara.gov.my

Siti Aishah Bt Bakar

Penolong Pengarah

03-26134604

03-26911310

saishahb@mara.gov.my

Ahmad Jasni Bin Ismail

Pen. Peg. Lat. Vokasional (K)

03-26134596

03-26911310

ajasni@mara.gov.my

Rohaizat Bin Ab Ghani

Pen. Pegawai Tadbir (K)

03-26134599

03-26911310

rohaizat@mara.gov.my

Nama Jawatan Telefon Fax Email
Kamarul Nazim Bin Abu Bakar Timbalan Pengarah II 03-26134603 03-26914510 kamarul@mara.gov.my
Nurhaniza Bt Mokhtar Ketua Penolong Pengarah 03-26134704 03-26914510 nurhaniza@mara.gov.my
Anidah Bt Hussin Penolong Pengarah 03-26134651 03-26914510 anidah@mara.gov.my
Aida Bt Zakariah Penolong Pengarah 03-26134581 03-26914510 aida@mara.gov.my
Arinawati Bt Ali Pen. Peg. Ehwal Ekonomi (K) 03-26134583 03-26914510 arinawati@mara.gov.my
Fauzilah Bt Ismail Pen. Peg. Lat. Vokasional 03-26134598 03-26911310 fauzilah@mara.gov.my
Norizam Bin Abu Hassan Pen. Pegawai Tadbir 03-26134342 03-26914510 norizam@mara.gov.my
Normahani Bt Abd Ghani Pembantu Tadbir (P/O) 03-26134589 03-26914510 normahani@mara.gov.my
Maheran Bt Ishak Pembantu Tadbir (P/O) 03-26134614 03-26914510 maheran@mara.gov.my

Nama

Jawatan

Telefon

Fax

Email

Marzuki Bin Mahamad Radzi

Timbalan Pengarah II 

03-

03-26911310

marzukimr@mara.gov.my

Halizah bt Mohd Taha

Penolong Pengarah 

03-26134536

03-26911310

halizahmt@mara.gov.my

Cawangan Perhubungan Luar Dan Antarabangsa

Nama

Jawatan

Telefon

Fax

Email

Khairul Hisham Bin Abd Kadar

Timbalan Pengarah I

03-26134664

03-26947322

khairul.kadar@mara.gov.my

Norashiren Bt Che Ahmad

Pembantu Setiusaha Pejabat

03-26134580

03-26911310

norashiren@mara.gov.my

Mohd Syukri Bin Abdullah

Timbalan Pengarah II

03-26134671

03-26911310

msyukri@mara.gov.my

Siti Harlina Bt Mohamed Husin

Ketua Penolong Pengarah

03-26134665

03-26947322

sharlina@mara.gov.my

Mohd Faiz Bin Mat Daud

Ketua Penolong Pengarah

03-26134629

03-26911310

mafaima@mara.gov.my

Shahril Bin Noh

Ketua Penolong Pengarah

03-26135020

03-26947322

shahriln@mara.gov.my

Syazwani Binti Mohd Zaki

Ketua Penolong Pengarah

03-26135010

03-26911310

syazwani@mara.gov.my

Muhammad Ihfan B. Suparman

Penolong Pengarah

03-26134380

03-26947322

ihfan@mara.gov.my

Muhammad Khusaini B. Abd Ghani

Penolong Pengarah

03-26134672

03-26947322

mkhusaini@mara.gov.my

Shakiwan B. Shabri

Penolong Pengarah

03-26134381

03-26947322

shakiwan@mara.gov.my

Mohd Sukry Bin Abd Samad

Pegawai Latihan Vokasional

03-26134697

03-26911310

msukry@mara.gov.my

Abdul Yani Bin Mohamad Norrdin

Penolong Pengarah

03-26134694

03-26947322

yani.norddin@mara.gov.my

Mohd Iqbal Bin Mohd Saidi

Penolong Pengarah

03-26134369

03-26947322

miqbal@mara.gov.my

Muhammad Rafee B. Mahat

Pen. Peg. Latihan Vokasional (K)

03-26134673

03-26947322

mrafee@mara.gov.my

Zaihasra bt Zahari

Pen. Peg. Ehwal Ekonomi

03-26134612

03-26947322

zaihasra@mara.gov.my

Nor Fara Bt Ismail

Pen. Peg. Ehwal Ekonomi

03-26134668

03-26947322

norfara@mara.gov.my

Mohamad Hanif B. Mohamed Rosly

Pen. Peg. Lat. Vokasional

03-26134295

03-26947322

hanif.rosly@mara.gov.my

Mior Rosdi Bin Yusoff

Pen. Peg. Lat. Vokasional

03-26134657

03-26911310

mior.rosdi@mara.gov.my

Amizal@Mohd Amizal B. Abdullah

Pen. Peg. Lat. Vokasional

03-26134666

03-26947322

amizal.abdullah@mara.gov.my

Cawangan Pengajian
Cawangan Perolehan Selenggaraan Alatan
Cawangan Penyelidikan Dan Pembangunan
Cawangan Projek dan Selenggaraan
Cawangan Pembangunan Sistem Maklumat & Media

HUBUNGI KAMI

Bahagian Kemahiran & Teknikal MARA, Tingkat 21, Ibu Pejabat MARA 21, Jalan MARA 50609 Kuala Lumpur

SSL Cert

 

 

 

 

 

HAKCIPTA TERPELIHARA © 2018 BAHAGIAN KEMAHIRAN & TEKNIKAL MARA

Search